HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2016-05-16 18:52:43

nowy

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2016-05-16
Posty: 1
Punktów :   

Witam wszystkich na forum jestem tutaj nowy

Witam jestem nowy mam 24 lata mam na imię Jarek
Bardzo mnie interesuje wasze bractwo himavanti.
Zwracam się do was z pytaniem czy jest możliwość wstąpienia do waszego zakonu ?

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2017-04-12 14:14:18

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Witam wszystkich na forum jestem tutaj nowy

Zacznij na praktyki przychodzić, to pewnie się z czasem dostaniesz do Świętego Zakonu Himawanti.


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#3 2019-02-08 02:10:51

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witam wszystkich na forum jestem tutaj nowy

Niektórzy na dzień dobry pytają o wstąpienie, a wstąpić oznacza regularnie przychodzić na praktyki, na warsztaty ogólnopolskie, a także do lokalnego ośrodka w okolicy, jeśli akurat jest w pobliżu. Czesto dla początkujących są organizowane zloty trzy razy w roku, takie zapoznawcze, gdzie można się zaaklimatyzować i popraktykować, zapoznać się z realną praktyką grupową i indywidualną. I trzeba się najpierw wybrać na taki zlocik, a potem może jakiś lokalny koordynator zaprosi cię na zajęcia do swojej grupy!


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#4 2019-05-09 08:35:16

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Witam wszystkich na forum jestem tutaj nowy

Myślę, że najpierw warto przyjść na zajęcia i zaznajomić się z praktykami Jogi. Zobaczysz czy ta ścieżka jest dla Ciebie. Nie musisz od razu się deklarować ani czuć się zobowiązany. Ja też kiedyś przyszłam na pierwsze zajęcia i tak już zostałam. Warto poczuć tą energię i z radością się do niej dołączyć.

Offline

 

#5 2023-11-22 14:07:55

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Witam wszystkich na forum jestem tutaj nowy

Witaj Jarek
Trochę czasu upłynęło od kiedy się zapisałeś na forum. Chyba ksywkę  "Nowy" trzeba zmienić na inną ;-) Jak podoba ci się na froum, znalazłeść interesujące Ciebie zagadnienia?

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ak44.pun.pl www.xiaolinshowdownxs.pun.pl www.f1poland.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.klub-pingwina.pun.pl