HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2014-06-22 15:25:16

bolo349

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2014-06-22
Posty: 6
Punktów :   

Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Dotychczas byłem na forum "kłopoty z duszą" i KwPiś , było ok dopóki nie weszli osobnicy których cieszy ubliżanie.
Mam "Księgę Boga Żywego z 1932r jedyna książka która nauczyła mnie duchowości,mam też "księgę sztuki królewskiej"jestem niemi zachwycony.Czytam dalsze które są na tej karcie,muszę Wam zdradzić, zmieniły moją duszę. I mam nadzieje że będe tu mile widziany?
Pozdrawiam


BOLEK

Offline

 

#2 2015-05-19 20:50:23

Fellow

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2015-05-19
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Witaj, ja też jestem tu nowy.

Offline

 

#3 2015-06-27 01:10:50

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Tutaj znajdziesz trochę ksiąg Mistrza Bo Yin Ra

http://www.himavanti.org/pl/c/nauki-mistrzow

Bo Yin Ra jest mistrzem linii przekazu Himavanti.

Om Śiwaja Namah!

Offline

 

#4 2016-01-22 12:07:21

Postrzalka

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2016-01-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Witam
Jestem tu nowa mam naime Kasia bardzo bym chciała porozmawiać z kimś kto przybliży mi zasady panujące w zgromadzeniu gdyż chciałabym się przyłączyć aby poprzez medytację naprawić moją duszę i znaleźć spokój a z tego co czytam właśnie takie tematy mnie interesują

Offline

 

#5 2018-01-06 17:47:56

Kapali

Moderator

Skąd: Polska - Londyn
Zarejestrowany: 2007-07-12
Posty: 266
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Kto chce się załapać na praktyki dla nowicjuszy to niech zgłoszenie przez formularz kontaktowy wyśle, a dostanie zawiadomienie o najbliższych możliwych dlań warsztatach prowadzonych przez liderów Świętego Bractwa dla nowicjuszy!

Bractwo Zakonne Himawanti - Święte Bractwo

Formularz zgłoszeniowy:

http://www.himavanti.org/pl/warsztaty/id/21

Serdecznie zapraszamy, zwykle raz na kwartal są jakieś warsztaty, gdzie nowicjusze mogą się dołączyć i zacząć naukę oraz praktykę duchową w Linii Przekazu Himawanti od podstaw!


Kapali - Strażnik Dharmy
################
Opinia: Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim, pisze Scott Granneman z SecurityFocus!!!

Offline

 

#6 2018-04-07 19:57:11

Ministerstwo Jogi i Magii

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-04-07
Posty: 33
Punktów :   

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Sporo o tym jest w Internecie. Można sobie poszukać.


Jak bardzo ciemność potrafi ranić

Offline

 

#7 2019-02-08 02:13:56

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Link na zgłoszenia na zajęcia duchowe w Świętym Bractwie ciągle widzę aktualny, nawet działa. Trzeba się zgłaszać tak jak podany jest w jednym z poprzednich postów, i uczestniczyć, pracować nad sobą, oczyszczać się i przemianiać swoje wnętrze w bardziej duchową postać. W aśramach u Sathya Sai Baba podobnie jest, trzeba regularnie przychodzić na praktyki, a z czasem zmiany produchowe stają się widoczne.


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#8 2019-02-14 19:54:27

Syn Światłości

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Na tym forum ci, którzy ubliżają raczej szybko znikają. Przez to pewnie mniej osób pisze, bo hejterzy napędzają wiele forów w Internecie. Ale prawie nie ma bzdur, od lat czytam, to wiem. Same treści poważniejsze, dla elity w duchowym rozwoju, dla awangardy duchowych tradycji, nie dla zaśmiecaczy i niszczycieli treści duchowych. (Paru było, ale nikt z nimi nie gadał, a potem zniknęli dzięki adminom i modom).


Syn Światłości

Offline

 

#9 2019-05-07 20:25:04

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Witaj ja też jestem tu od niedawna i cały czas to odkrywam coś ciekawego. Pozdrawiam

Offline

 

#10 2021-10-01 10:04:59

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Witam serdecznie wszystkich uczestników forum!

Dzieła Bo Yin Ra to prawdziwa skarbnica wiedzy. Są na portalu www.himavanti.org niektóre zamieszczone. Warto poczytać sobie.


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinnobiword.pun.pl www.telefoniki.pun.pl www.maciejkowewzgorze.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl www.southparkuni36.pun.pl